16.kolo BAHL, 17.1. 2013, hala Český Těšín
  HC Czarne Pantery - HC Dynamo Mosty
1:4
             (0:1,1:1,1:2)
Branky a nahrávky: 20. Dudkiewicz (Szalapski) - 4. Prívara (M. Turek), 18. Heczko (P. Turek), 29. Prívara (M. Turek), 39. Kufa (M. Turek); Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 23:22
Sestava: Jopek - T. Szmek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Kufa, M. Turek, Prívara - Bocek, Lýsek, Kajzar - Heczko, L. Szmek, P. Turek
Reportáž z utkání:
Základní část uzavřel duel mezi celky Panterů a Mostů. Do zápasu vstoupilo lépe Dynamo. Ve čtvrté minutě vybruslil mezi kruhy Prívara a střelou mezi betony, otevřel skóre zápasu 0:1. Nabízely se další šance, forvard Lýsek však cílil pouze do tyče. Druhou branku přidalo Dynamo po změně stran. V osmnácté minutě se prosadil z před brankového prostoru Lukáš Heczko 0:2. Odpověď Panterů na sebe nenechala dlouho čekat. O dvě minuty později se prosadil po samostatném úniku Mateusz Dudkiewicz 1:2. Do třetí části utkání, však vstoupilo opět lépe Dynamo. Turkovu střelu vyrazil gólman polského celku přímo k osamocenému Prívarovi, který jej bezpečně poslal do sítě 1:3. Čtvrtou branku mohl přidat Heczko, leč mířil pouze do tyče. Tým Panteru v závěru nebezpečně dorážel, branka Dynama však zůstala uzavřená. Naopak pojistku a poslední gól základní části, obstaral Stanislav Kufa střelou do prázdné branky. Dynamo tedy porazilo Czarne Pantery 4:1