HC Hrádek - HC Dynamo Mosty
Stav série 1:0
6:3
                    (4:2,2:1)
Branky a nahrávky: 1. T. Gorny, 2. Branczyk, 3. Walach (Cieslar T.), 8. Gorny T. (Pav J.), 27. Dorda (Cieslar P.), 34. Gorny T. - 15. Kufa, 20. Turek M. (Bocek P.), 24. Szmek R. (Szmek T.)
Vyloučení: 2:3, Využití: 0:0, Diváci: -
Sestava: Mucha - Bocek, T.Pieter, M.Pieter, Korabík, J. Juroszek - Kufa, Prívara, M. Turek - T. Szmek, L. Szmek, R. Szmek - Szkandera, Heczko, Plešivčák - M. Juroszek, Lýsek
Reportáž k utkání:
  Začátek zápasu, byl doslova tragický. V prvních třech střídáních jsme dostali tři góly. Po sedmi minutách to bylo už 4:0 a zdálo se, že si odvezeme obrovský výprask. Poté Hrádek, možná pod vlivem uspokojení trochu povolil. Pramenily z toho dva góly ještě do přestávky. Nejprve se prosadil po sólu přes celé kluziště Kufa a těsně před přestávkou jej napodobil M.Turek. Poločasové skóre 4:2 se najednou nezdálo tak beznadějné. A když po přestávce umě tečoval Radim Szmek kotouč pod víko a snížil na rozdíl jednoho gólu, věřili jsme, že se nám povede i vyrovnat. Bohužel jsme dostali tak trochu nešťastný pátý gól, když se náš hráč vracel z trestné lavice, Hrádek udeřil do naší nezkonsolidované obrany a od masky Romana Muchy se puk dostal až do sítě. Šestý gól byl jenom vyústěním situace. Hrádek se tedy ujal vedení v sérii 1:0.