5.kolo BAHL, 20.10.2011, hala Český Těšín
  HC Czarne Pantery - HC Dynamo Mosty
5:2
               (1:1,0:1,4:0)
Branky a nahrávky: 9. Slama, 36. Marek (Walega), 37. Slama, 38. Poltorak (Marek), 39. Marek (Poltorak) - 8. Szmek T. (Puczok), 24. Turek M. (Kufa), Vyloučení: 1:0, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 23:16
Sestava: Sztefek - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - J. Juroszek, Heczko, Czeczotka - Kufa, Prívara, M. Turek - P. Turek
Reportáž k utkání:

S týmem HC Pantery jsme se v minulosti utkali třikrát. Ani s jedním výsledkem se moc chlubit nemůžeme. Prohry 4:0, 14:4 a 7:0 mluví jasnou řečí. V letošní sezóně se však Dynamo prezentuje zcela jinou hrou. V posledních dvou zápasech jsme dokázali zvítězit a v souboji s polským týmem jsme usilovali o vítězný hattrick. V osmé minutě otevřel skóre nádhernou střelou do šibenice Tomáš Szmek 0:1. Panteři dokázali brzy odpovědět a po 56 vteřinách vyrovnali na 1:1. Dynamo mělo velké šance a první třetinu vyhrálo na střely 11:4. Skóre však zůstalo nerozhodné. Tedy až do 24. minuty, kdy se prosadil po individuální akci S. Kufy Miroslav Turek 1:2. Poláci párkrát nebezpečně zakročili, skvělými zákroky nás však podržel Roman Sztefek. Ve třetí třetině se začala hra velmi přitvrzovat. Panteři se snažili za každou cenu vyrovnat, což přinášelo okénka v jejich obraně. Bohužel se nám nepodařilo žádnou šanci využít, byť k tomu nebylo daleko, jako třeba po střele M. Turka do tyče. Chtěli jsme přidat třetí branku a definitivně tak rozhodnout. Místo toho přišel zkrat. Útočná aktivita nás zaměstnala na tolik, že jsme si neplnili správně svoje obranné povinnosti, čehož panteři tři minuty před koncem využili a vyrovnali na 2:2. Za dalších 13 vteřin přišel další šok a gól na 3:2. A do třetice o jednašedesát vteřin později definitivní gól na 4:2. Vzali jsme si time-out zkusili odvolat gólmana, gól se nám ale vstřelit nepodařilo naopak Panteři pečetili do prázdné na 5:2. Je to určitě škoda, 36 minut jsme předváděli dobrý hokej a sahali po třech bodech, ovšem přesně sto-vteřinový výpadek rozhodl o tom, že si nakonec neodvezeme ani jeden.