8. kolo BAHL, 2.12.2010, hala Český Těšín
HC Technici Střítež - HC Dynamo Mosty
5:3
                    (2:1,3:2)
Branky a nahrávky: 8. Gerlich D. (Krakowka), 18. Garbulínský (Swienczek J.), 24. Pastorek (Trpišovský A.st.), 30. Swienczek J., 40. Supik - 8. Juroszek M. (Lysek), 24. Lysek (Juroszek M.), 32. Lysek (Juroszek M.)

Vyloučení: 2:5, Využití: 2:1, Diváci: -
Sestava: Mucha - Bocek, J. Juroszek, T.Pieter, Sikora, Korabík, T. Szmek - Kufa, Prívara, M. Turek - P. Turek, R. Szmek, Heczko - M. Juroszek, Lýsek, L. Szmek
Reportáž k utkání:
 V třetím zápase osmého kola, zkřížili hole hráči Stříteže a Mostů. Obě mužstva se od začátku hnala do útoku. S tím však také přicházela okénka v defenzívě. To první využili Technici a v osmé minutě se tak ujali vedení. Odpověď Dynama byla bleskurychlá. Ještě v téže minutě dokázal překonat gólmana bekhendovou střelou Martin Juroszek. Krátce před výměnou stran, se ale domácí opět dostali do vedení – 2:1. Druhá půle byla poznamenaná častým vylučováním, a to zejména na straně Mostů. Toho dokázala Střítež využít a vstřelit tak v početní převaze rovnou dva góly. Dynamo dokázalo ještě jednou srovnat stav. To když šutér Lýsek zakončoval přesilovkovou kombinaci. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale Střítěž byla pořád o gól na před. V závěru se Dynamo snažilo sevřít soupeře v jejich obranném pásmu a za stavu 4:3, patnáct vteřin před koncem po střele Ladislava Szmeka mohlo dokonce vyrovnat. Konstrukce branky však byla proti. Ihned z protiútoku vystavili konečné razítko zápasů Technici ze Stříteže, kteří svým pátým gólem uzavřeli skóre tohoto zápasu a připsali si tak druhou výhru v řadě.