2.kolo BAHL, 29.9.2011, hala Český Těšín
  HC Hrádek - HC Dynamo Mosty
7:5
               (3:0,2:1,2:4)
Branky a nahrávky: 1. Gorny, 4. Dorda (Szmek), 5. Gorny (Szlauer), 19. Pav M., 26. Gorny (Pav J.), 35. Pav M., 39. Pav J. - 19. Lýsek (Juroszek M.), 34. Pieter M.,
36. Szmek R. (Szmek L.), 36. Prívara (Bocek), 38. Puczok Vyloučení: 4:0, Využití: 0:2, Zásahy brankářů: 18:20
Sestava: Mucha - T.Pieter, M.Pieter, Bocek, Sikora, J. Juroszek, Korabík - Kufa, Prívara, M. Turek - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka - Puczok, L. Szmek, R. Szmek
Reportáž k utkání:
Velice zajímavá partie byla k vidění v česko-těšínské hale, kde v rámci druhého kola na sebe narazili Dynamo Mosty a loňský mistr ligy HC Hrádek. Šampión vstoupil do utkání impozantně a po necelých pěti minutách vedl 3:0. Ovšem dva góly ze tří jsme obdrželi po nešťastných tečích našich hráčů. Začátek zápasu jsme si tedy rozhodně představovali jinak. V druhé třetině, se obraz hry začal pozvolna vyrovnávat. I přesto, že jsme prostřední pasáž prohráli 2:1 a celkově jsme prohrávali už 5:1, řekli jsme si, že zkusíme zabojovat a s výsledkem v poslední třetině ještě něco udělat. Hráči Hrádku zřejmě nepočítali s jakýmkoliv odporem. Opak byl pravdou. V rozmezí 34.-38.minuty se nám podařili vstřelit čtyři góly a rázem byl stav zápasu 6:5. Branku Hrádku jsme ostřelovali i nadále, poslední minutu při power-play. Od vyrovnámí jsme skutečně nebyli daleko. Ovšem zhruba dvacet vteřin před koncem po buly, došlo k nedorozumění našich dvou obránců na modré a Hrádek pečetil do prázné branky – 7:5. Předvedli jsme ovšem bojovnost, což ocenila také liga a zvolila nás v FM Deníku za mužstvo kola !