1.kolo BAHL, 22.9.2011, hala Český Těšín
         HC Dynamo Mosty - HC Kozubová
1:3
                (0:0,1:2,0:1)
Branky a nahrávky: 25. Czeczotka (Sikora) - 24. Kostka (Di-Giusto), 26. Lisztwan (Mechel), 30. Lisztwan (Kostka) Vyloučení: 2:4, Využití: 0:1, Diváci: -
Sestava: Mucha - T.Pieter, M.Pieter, Bocek, Sikora, J. Juroszek, Korabík - Kufa, Prívara, M. Turek - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka - Heczko, P.Turek, Szmek
Reportáž k utkání:

V posledním zápase prvního kola, zkřížili hole hráči Mostů a Kozubové. První třetina žádné góly nepřinesla. Více šancí, měli hráči Kozubové, kteří několikrát pálili z dobré pozice vedle. Dynamo naopak zahrozilo v přesilovkách. Na počátku druhého dějství zatlačila Kozubová svého soupeře hluboko do obranného pásma. Dynamo se sice ubránilo, ovšem pouze za cenu faulu. V následující přesilovce otevřel skóre zápasu Kostka a poslal hosty do vedení. Odpověď Dynama na sebe nenechala dlouho čekat. Ani ne minutu poté srovnal stav střelou pod víko Czeczotka. Za další minutu uzavřel rychlý gólový trojlístek Lisztwan – 1:2. V třetí třetině po samostatném úniku zvýšil náskok Kozubové opět Lisztwan. Mosty se vrhly do útoku, gól se jim ovšem vstřelit nepodařilo, byť k němu neměli daleko, jako například po střele Lýska, kdy kotouč poskakoval na brankové čáře. HC Kozubová si tedy za vítězství 3:1 připisuje první tři body.