HC Hrádek - HC Dynamo Mosty
Konečný stav série 2:0
8:1
                    (6:0,2:1)
Branky a nahrávky: 13. Dorda (Szlauer), 16. Gorny T. (Szlauer), 17. Szmek (Pav M.), 18. Gorny T. (Cieslar P.), 19. Szlauer (Pav J.), 20. Walach (Gorny T.), 22. Gorny T., 25. Pav J. (Szlauer) - 23. Plešivčák
Vyloučení: 1:3,
 Využití: 1:0, Diváci: -
Sestava: Mucha - Bocek, T.Pieter, M.Pieter, Kupčák, J. Juroszek, T. Szmek - Kufa, Prívara, M. Turek - Sikora, L. Szmek, R. Szmek - Szkandera, Heczko, Plešivčák - M. Juroszek, Lýsek
Reportáž k utkání:
Po porážce 6:3 v úvodním zápase, jsme si brousili zuby na nějaký ten bodík, který by nám při nepříznivých výsledcích našich soupeřů pomohl poskočit v tabulce na místo zaručující postup do semifinále. Prvních dvanáct minut se nám se sokem dařilo držet krok. Poté ale přišel nepochopitelný a totální kolaps. Do konce poločasu jsme inkasovali hned 6x. Konkrétně v 13. 16. 17. 18. 19. a 20. minutě. Za poločasového skóre 0:6 nebylo co řešit a zápas se už dohrával jenom z povinnosti. Po Kozubové, se tak stal Hrádek stal druhým semifinalistou.