Zábavou poznamenané Dynamo si připsalo čtvrtou výhru v řadě - obrázek

Zábavou poznamenané Dynamo si připsalo čtvrtou výhru v řadě - obrázek

6.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  13:6

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 2, Lýsek Igor 2, Pieter Michal 1, Fajkoš Tomáš 1, Kupčák David 1 ,Juroszek Martin 1, Czeczotka Tomáš 1,Kufa Stanislav 1, Turek Petr 2, Pieter Tomáš 1

 Třinec je v krizi. Kdy jindy nás chtěli porazit, když ne dnes. Tvrdý direkt nám neudělil soupeř, nýbrž včerejší Jadwigovka. Bolest hlavy, nevolnost, výčet všech známých sprostých slov, ale také utahování si z druhých a zjištování podrobností ze včerejší zábavy to je obrázek ze střídačky. Na ledě jsme jako vždy dominovali. V dnešním zápase se prosadilo deset různých střelců. Premierové góly zaznamenali Tomáš Pieter a Tomáš Czeczotka. Dynamo v posledních kolech šlape jako hodinky a sbírá výhry jako na běžícím pásu. V tomto týdnu čekejte exkluzivní rozhovor s nejlepším střelcem Miroslavem Turkem!

Sestava: Mucha - Kupčák, J.Juroszek, M. Pieter, T. Pieter - M. Turek, Prívara, Szkandera -  Fajkoš, Kufa, P. Turek - Lýsek, M. Juroszek, Czeczotka

Další debakl pro Třinec !! - obrázek

Další debakl pro Třinec !! - obrázek

5.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  15:5

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 3, Prívara Petr 1, Lýsek Igor 7, Pieter Michal 1, Fajkoš Tomáš 1, Plešivčák Lubomír 2, Kupčák David 1 

Byla to další potupa pro Třinec. Opět suveréní Dynamo si se soupeřem pohrávalo jako kočka s myší. Patnáct vstřelených branek to je letošní dosavadní maximum. Téměř 50-ti procenty k tomu pomohl střelec včerejšího večera Igor Lýsek. Ano, sedm vstřelených branek v jednom utkání je bezesporu rekord. Tento střelecký počin jej katapultoval na druhé místo v tabulce střelců. Samozřejmě je třeba zmínit i první, jubilejní gól Davida Kupčáka v této sezóně a táké kvalitní výkon zaskakujícího brankáře. V posledních třech zápasech jsme nastříleli 37 branek, jen 14 inkasovali a získali devět z možných devíti bodů. Soupeř vypadá v posledních kolech dost bídně a jestli s tím něco neudělá, budou mu borci z Dynama nakládat jeden debakl za druhým. 

Sestava: Heczko - Kupčák, Fajkoš, M. Pieter, T. Pieter - Lýsek, Kufa, M. Turek -  Plešivčák, Prívara, Szkandera

Dynamo deklasovalo Třinec  - obrázek

Dynamo deklasovalo Třinec - obrázek

4.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  14:3

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 3, Turek Petr 4, Prívara Petr 1, Kufa Stanislav 2, Lýsek Igor 1, Pieter Michal 2, Fajkoš Tomáš 1

Opravdu nevídaný debakl uštědřili hráči Dynama soupeři z Třince. Na ledě jasně dominovali ve všech herních činnostech. Předváděli vynikající týmovou hru, podpořenou pevnou defenzívou včele s neprůstřelným gólmanem Muchou, chytající ve velké pohodě. Pozadu nezústali ani útočníci, kteří nasázeli 14 gólů. Mezi hlavní hrdiny zápasu patřili bratři Turkovi, kteří dali dohromady 7 gólů. Tým z Mostů U Jablůnkova si suveréně dokráčel pro druhé vítěztví v řadě a posunul se do čela tabulky.  

Sestava: Mucha - Kupčák, J. Juroszek, M. Pieter, T. Pieter - M. Turek, Prívara, Kufa - Lýsek, P. Turek, Plešivčák - Fajkoš

První výhra v sezóně!!! - obrázek

První výhra v sezóně!!! - obrázek

3.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  8:6

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 2, Prívara Petr 2, Kufa Stanislav 2, Plešivčák Lubomír 1, Szkandera Ondřej 1

Až ve třetím kole se mužstvo Dynama konečně dočkalo první výhry. Do soupeřova týmu odešli na jednozápasovou výpomoc Tomáš Czeczotka a Martin Juroszek. Ten vsítil "svému" týmu dva góly. V první polovině střetnutí borci z Dynama jasně přehrávali soupeře. A potvrdili to i střelecky. Ovšem hosté zabrali a stav utkání srovnali. Nakonec rozhadla větší bojovnost a hladovost po výhře, kterou domácí přetavili ve dva rozhodující góly. Závěr zápasu si Dynamo pohlídalo a soupeře už do větších šancí nepustilo. A tak si zaslouženě připsalo první 3 body v této sezóne. 

Sestava: Mucha - Kupčák, Lýsek, M. Pieter, T. Pieter - M. Turek, Prívara, Kufa - Szkandera, Plešivčák

2.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  11:14

branky HC Dynamo Mosty: Pieter Michal 4, Prívara Petr 3, Plešivčák Lubomír 3, Turek Petr 1

V druhém kole se strhla nevídaná přestřelka zaviněná především značně prořídlou sestavou Dynama.  V polovině zápasu jsme byli zralí na ručník. Vzali jsme si oddechový čas, přeskupili řady a tak se nám alespoň podařilo zkorigovat stav. Jako ve zlém snu si musel připadat golman Mucha, který lovil kotouč ze své sítě celkem 14 krát. Nutno podotknout, že jsme jej několikrát nechali na holičkách, ale bohužel, chyběly síly. Jako pozitivum lze hodnotit 4 góly Michala Pietera a dva hattricky - Luboše Plešivčáka a Petra Prívary. 

Sestava: Mucha - Kupčák, J. Juroszek, T. Pieter - M. Pieter, Prívara, Plešivčák -  P. Turek, M. Juroszek (v polovině zápasu odstoupil)

1.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  4:4

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 3, Juroszek Martin 1

První kolo přineslo nepříliš pohledný hokej s řadou promarněných šancí. Hattrickem se vyznamenal Miroslav Turek, čtvrtý gól přidal Martin Juroszek.

Sestava: Mucha - Kupčák, J. Juroszek, M. Pieter, T. Pieter - M. Turek, Prívara, Kufa - Czeczotka, P. Turek, M. Juroszek, Szkandera, Plešivčák

 - obrázek

- obrázek

Nová sezóna je tady!!!

Po téměř půlroce čekání je to opět tady! 14. září jsme oprášili výstroj a poprvé vyjeli na led. Doufám, že pro Nás bude sezóna 2009/2010 ještě úspěšnější než ta minulá. 

 

HC DYNAMO MOSTY

VÝBĚR TŘINECKA

8:4

Výborně!! Vyhráli jsme už druhý zápas v řadě! Minule jsme zvítězili 8:7, tuto neděli jsme soupeře roztříleli 8:4. A to jsme ještě neproměnili spoustu šancí.. Můžeme jen litovat že v neděli končí sezóna. Zdá se že se dostáváme do formy. Sice pozdě, ale přece. Nicméně nás čeká poslední zápas. Zápas pravdy. Přijdtě se podívat se na finále teto sezóny i vy. Hraje se v neděli, na zimním stadiónu v Českém Těšíně. Začátek je naplánován na 19:00.

HTML Barvy

HC DYNAMO MOSTY, 2009 © by Peťan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one