10.kolo BAHL, 24.11.2011, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Torpedo Havířov
1:4
               (0:2,1:2,0:0)
Branky a nahrávky: 25. Puczok - 3. Janoš (Burdík), 10. Burdík (Janoš), 23. Štěbra (Kantor), 25. Kantor(Janoš) Vyloučení: 3:7, Využití: 0:1, Zásahy brankářů: 17:17
Sestava: Mucha - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Prívara, L. Szmek, R. Szmek - Szkandera, Lýsek, Puczok - Kufa, M. Turek, Czeczotka - P. Turek
Reportáž k utkání
 V rámci desátého kola, proti sobě nastoupila mužstva Mostů a Havířova. Na první branku se nečekalo dlouho. Skóre otevřeli hráči Torpeda již po sto třiceti vteřinách hry. V desáté minutě, přidal Havířov další gól. Zdánlivě nevinné nahození z rohu do brankoviště, skončilo v síťi. Ještě v první třetině mělo Dynamo dokonce dvakrát možnost hrát v početní výhodě 5:3. Naložilo s ní však velmi chatrně. Zápas se hrál vcelku vyrovnaný, nicméně v některých aspektech hry byli Havířovští jasně lepší. Jedním z nich, bylo proměňování šancí. V této činnosti, byli hráči Dynama hodně jaloví, naopak Torpédo mířilo přesně. Těsně před koncem druhé třetiny, se však podařilo pro Mosty vykřesat jiskřičku naděje. Snížení na 1:4, jim však nebylo nic platné. Do konce už žádný gól nepadl, a tak si Torpedo připsalo zaslouženou výhru.