6.kolo BAHL, 27.10.2011, hala Český Těšín
  HC Technici Střítež - HC Dynamo Mosty
3:0
               (0:0,1:0,2:0)
Branky a nahrávky: 22. Trpišovský M. (Pastorek), 31. Trpišovský M. (Swienczek T.), 39. Zawadzki (Trpišovský M.), Vyloučení: 4:5, Využití: 0:0, V oslabení: 1:0, Zásahy brankářů: 20:22
Sestava: Mucha - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, J. Juroszek, M. Pieter - Szkandera, L. Szmek, Plešivčák - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka - Kufa, Prívara, M. Turek - Heczko
Reportáž k utkání:

Od začátku se hrál velice vyrovnaný zápas, hra se v první polovině zápasu odehrávala povětšinou ve středním pásmu. Šancí bylo jako šafránu a tak byl stav po první třetině nerozhodný - 0:0. I ve druhé časti se hrál podobný hokej – nikdo se nehrnul do útoku, prim hrála defenziva a obě mužstva spoléhaly na brejky. Jeden z nich využil v dvaadvacáté minutě M. Trpišovský – 1:0. Ve třetí třetině jsme se začali tlačit do útoku. Slibné šance se nám však nepodařilo využít. Udeřili naopak Technici, kdy v naší přesilovce ujel M. Trpišovský  a poslal puk nekompromisně do horního rohu branky – 2:0. Od tohoto okamžiku, vrhlo Dynamo všechny síly do útoku. I přes drtivý tlak, podpořený vyloučeními Stříteže se vyrovnat nepodařilo. V třetí třetině jsme celkem 3x trefili konstrukci branky, další šance pochytal gólman. V závěru se ještě strhla menší výměna názoru, pár sekund před koncem trefili Technici ještě prázdnou bránu. Konečné skóre 3:0. V tomto zápase nám opravdu nebylo přáno, kdyby se snad hrálo dalších 40 minut, gól se nám vstřelit nepodaří..