Opět ta koncovka.. Střelecká nemohoucnost drží Mosty u dna tabulky

14.kolo BAHL, 27.12. 2012, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Buldogs
1:4
             (0:2,1:0,0:2)

Branky a nahrávky: 12. Lýsek (Korabík) - 5. K. Juroš (Ciencala), 9. Till (Folwarczný), 27. Kurowski (Lysek), 30. Lendl (Lysek); Vyloučení: 3:5, Využití: 0:1, Zásahy brankářů: 15:24, Rozhodčí: Denis Havel, Lukáš Lotko
Sestava: Mucha - Bocek, T. Szmek, J. Juroszek, Korabík, T. Pieter, M. Pieter - Piwko, Lýsek, Prívara - M. Juroszek, L. Szmek, R. Szmek - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Reportáž z utkání:
Poslední zápas BAHL roku 2012 se konal mezi mosteckým Dynamem a Buldoky. Dynamo chtělo smazat tříbodový náskok soupeře a oplatit porážku z prvního duelu. První třetina nabídla bojovný hokej, kde se oba týmy dostávali do tempa. Více ze hry mělo Dynamo, ale branky padaly na druhé straně. V 5. minutě důrazný „buldog“ Juroš dotlačil puk za čáru a v 9. minutě už to bylo 0:2. Ze začátku druhé třetiny si Dynamo vynutilo tlak, ale zbytečnými fauly se museli bránit v oslabení. Kontaktní branky se mosty dočkaly ve 20 minutě, když se trefil Lysek. Ve třetí třetině se očekával tuhý boj, ale buldoci nenechali nic náhodě a hned v první minutě skórovali. I přes spoustu šancí se Mostům nepodařilo vsítit branku, naopak ve 30 minutě buldoci vsítili čtvrtou branku.