O svém vítezství rozhodla Ostrava v poslední třetině

8.kolo BAHL, 8.11. 2012, hala Český Těšín
  HC Monsters Ostrava - HC Dynamo Mosty

3:1
             (0:0,0:0,3:1)
Branky a nahrávky: 27. Badán (Koláček), 30. Hoffmann (Hanák), 36. Frolík (Chalupa) - 37. M. Pieter (L. Szmek); Vyloučení: 5:0, Využití: 0:1, Zásahy brankářů: 20:9
Sestava: Mucha - J. Juroszek, Sikora, T. Szmek, Korabík, T. Pieter, M. Pieter - Bocek, Lýsek, Prívara - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - Kufa, M. Turek, Czeczotka - Heczko
Reportáž k utkání:
Druhý duel se nesl ve znamení souboje domácích Monsters proti Mostům. V prvním dějství diváci viděli spíš rozespalé hráče domácích, kteří si nedokázali vytvořit téměř žádnou střeleckou pozici. Naopak hosté se do toho pořádně opřeli. Ostravský gólman se měl co ohánět, přesto ale puk za svá záda nepustil. Bez branek skončila také druhá třetina, s góly se rozrthl pytel až po druhé pauze. Po minutě hry se prosadili domácí a strhli vedení na svou stranu. Toto vedení vzápětí pojistili druhou brankou. Po další brance Frolíka bylo vlastně o vítězi duelu již rozhodnuto. Mostečtí ve 37. minutě pouze Pieterem korigovali nepříznivý stav na 3:1.

Zdroj: F-M deník