9.kolo BAHL, 17.11.2011, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Hrádek
5:1
               (1:0,2:0,2:1)
Branky a nahrávky: 12. Juroszek J (Szmek R), 21. Lysek (Pieter T), 24. Puczok (Lysek), 29. Puczok (Juroszek J.), 39. Puczok (Lysek) - 29. Branczyk (Pav M.), Vyloučení: 3:2, Využití: 0:0, V oslabení: 0:1, Zásahy brankářů: 22:26
Sestava: Mucha - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Prívara, L. Szmek, R. Szmek - J. Juroszek, Lýsek, Puczok - Kufa, M. Turek, Czeczotka - Heczko
Reportáž k utkání:
V devátém kole nás čekal tvrdý oříšek. Loňský mistr a letošní suverén – HC Hrádek. Jejich dosavadní statistiky budily respekt. V osmí zápasech sedmkrát vyhráli a prohráli pouze jednou, po nájezdech s Torpedem Havířov.
Do utkání jsme vstoupili nebojácně. Branku Hrádku jsme ostřelovali takřka ze všech pozic, hosté odpověděli podobnou mincí. Na první branku se čekalo do dvanácté minuty, kdy se dokázal prosadit Jarda Juroszek – 1:0. I druhá třetina se nesla v podobném duchu. Hosté nebezpečně dotírali na gólmana Muchu, ten však tasil brilantní zákroky jako králíky z klobouku. Ve 21. minutě zvýšil Igor Lýsek na 2:0 a další tři minuty Roman Puczok dokonce na 3:0. Hrádek dokázal odpovědět jednou, deset minut před koncem, při naší přesilovce snížil Braczyk na 3:1. Ovšem ihned po vhazování, pár vteřin po inkasování gólu, dokázal vrátit tříbrankový náskok pro Dynamo Roman Puczok, když po zaváhání gólmana doklepl kotouč do odkryté branky. 4:1. Následovala ale pasáž s vylučováním. Hrádek měl zhruba minutu a pul dlouhou přesilovku 5:3, na gólmana Muchu si však nepřišli. V poslední minutě zápasu zpečetil výhru Dynama svým třetím gólem  – Roman Puczok. Vítězství 5:1 je skvělé, v tabulce jsme stále na šestém místě, ovšem na třetí ztrácíme pouze 3 body.