Dynamu chyběly góly, Technikům podlehli 1:0

HC Technici Střítež - HC Dynamo Mosty
stav serie: 1:0
1:0
               (0:0,1:0,0:0)
Branky a nahrávky: 21. Swienczek J.; Vyloučení: 1:1, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 15:15
Sestava: Mucha - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - L. Szmek, Prívara, R. Szmek - Szkandera, Lýsek, Puczok - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Reportáž k utkání:
V prvním semifinále večera přivítali tabulkoví sousedé ze základní části Technici Střítež (5) a Dynamo Mosty (6). V základní části vždy zvítězil domácí tým. V tom prvním slavili Technici výhru 3:0 naopak v druhém se radovalo Dynamo z vítězství  4:0. Mosty chtěly tento zaběhnutý stav zvrátit a od začátku se mocně tlačily do útoku. Gólmana Hrudu zasypali sprškou střel. Nicméně stav byl po první třetině i přes značnou převahu Dynama stále bezbrankový. V druhé třetině se hra vyrovnala a hrozit začali také Technici. S nebezpečnými situacemi si však gólman Mucha poradil. Kapituloval až v jednadvacáté minutě po nenápadném nahození Jana Swienczeka od modré. Ten poslal nesmělý pozdrav k brance Dynama, jenž se nešťastně odrazil od kolena Michala Pietra  až za v tu chvíli bezmocného Romana Muchu - 1:0. Dynamo se snažilo přispěchat s odpovědí okamžitě. Ovšem střely Prívary a Turka skončily pouze na břevně branky. Na tyči naopak skončila střela Radima Szmeka. I ve třetí třetině se hnalo Dynamo za vyrovnávací brankou ale všechny jeho pokusy končily na fantastickém Hrudovi. Nepomohl ani time-out v závěru a hra bez brankáře. Střítěž těsný výsledek uhájila a ujala se vedení v sérii 1:0.