Dynamo zvládlo i druhý zápas a postupuje do semifinále !

HC Dynamo Mosty - HC Czarne Pantery
Konečný stav serie: 2:0
5:4
               (1:1,2:2,2:1)
Branky a nahrávky: 7. Lysek (Kufa), 15. Turek (Czeczotka), 21. Lysek, 29. Lysek (Puczok), 31. Szmek L. (Szmek R.) - 13. Dudkiewicz (Janik), 18. Bialonczyk, 23. Robert (Poltorak), 38. Robert (Poltorak); Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 15:16
Sestava: Mucha - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - L. Szmek, Prívara, R. Szmek - J. Juroszek, Lýsek, Puczok - Kufa, M. Turek, Czeczotka - Szkandera
Reportáž k utkání:
Čtvrtfinálový odvetný večer pak zakončilo utkání mezi mosteckým Dynamem a Czarnymi Pantery. “Do druhého zápasu jsme nastoupili s odhodláním zvítězit a ukončit tak tuto sérii,“ nechal se slyšet Igor Lýsek z Mostů. Právě on měl zásluhu na první brance svého celku. Panteři, posíleni o tři potrestané hráče, chtěli co nejrychleji vyrovnat. Když už se ale zdálo, že první třetina skončí jednogólovým náskokem Mosteckých, podařilo se Panterům v poslední minutě vyrovnat. Druhé dějství nabídlo již ofenzivnější hokej. V přesilové hře se Dynamu podařilo strhnout vedení na svou stranu, ale Panteři byli znovu proti a brzy srovnali opět krok.
Scénář se nadále opakoval jako přes kopírák a po krásné kombinaci na jeden dotek zametl puk do prázdné branky Miroslav Turek. Mostům byla nabídnuta přesilovka, takže mohly navýšit své vedení, nicméně po chybě na modré čáře se dostal soupeř do sólového úniku a střelou mezi betony srovnal na 3:3. Vyrovnaný zápas se zlomil ve třetím dějství, kde Dynamo odskočilo poprvé na rozdíl dvou branek, a to díky střelcům L. Szmeka a třígólového Igora Lýska. Panteři vrhli všechny síly do útoku, jenže Mostům se dařilo pozorně bránit střední pásmo a tlaku odolávat. V poslední minutě utkání Panteři stáhli brankáře a v následné power play snížili na rozdíl jedné branky. Do konce třetiny se ale stav již nezměnil a Mosty slaví postup do dalších bojů.