Dynamo slaví první výhru, navíc je podruhé v řadě zvoleno za TÝM kola !

3.kolo BAHL, 6.10.2011, hala Český Těšín
  HC Torpedo Havířov - HC Dynamo Mosty
3:4
               (1:2,1:0,1:2)
Branky a nahrávky: 5. Kraina (Hovorka), 15. Kucbel (Sovadina), 33. Počil (Kantor) - 6. Lýsek (Sikora), 6. Puczok (Szmek R.),28. Szmek R. (Puczok), 35. Lýsek (Juroszek M.) Vyloučení: 5:3, Využití: 1:2, Zásahy brankářů: 23:18
Sestava: Mucha - T. Pieter, M. Pieter, Bocek, Sikora, T. Szmek, Korabík - P. Turek, Prívara, M. Turek - M. Juroszek, Lýsek, J. Juroszek - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - Heczko
Reportáž k utkání:
Vskutku těžký los si připravila liga pro Dynamo na úvod soutěže. Po Kozubové a Hrádku nás čekalo Havířovské Torpédo, které do té doby neztratilo ani bod. Když jsem si před zápasem projížděl soupisku protivníka, do očí mě okamžitě udeřilo jedno číslo. Váhový průměr 91kg! Tedy zhruba o osm kilo více než je průměr našeho týmu. Své kilogramy poprvé využili v páté minutě když na své modré odzbrojili hitem postupujícího útočníka Dynama a založili protiútok, který skončil gólem v naší síti – 1:0. O minutu později, jsme dostali možnost hrát v početní převaze. Výhodu jednoho muže v poli využil bleskurychle Igor Lýsek a srovnal na 1:1. Za dalších 26 vteřin dokonal obrat Roman Puczok. Do druhé třetiny jsme tedy nastupovali za stavu 1:2. Hrálo se pohledné utkání s šancemi na obou stranách. V jedné z nich trefilo Torpédo tyčku, v další už síť za zády Romana Muchy - 2:2. V dvacáté osmé minutě vrátil opět vedení na stranu Dynama Radim Szmek 3:2. Tento gól opět neznamenal změnu pouze ve vedení ale také v sebevědomí. Dynama byl opět plný led. Havířov ovšem dokázal ještě jednou srovnat. V 33. minutě zužitkovali přesilovou hru - 3:3. Napětí provázelo zápas po celou dobu. Tři minuty před koncem rozhodl o konečném skóre opět v přesilovce Igor Lýsek - 4:3. Dynamo se tedy raduje z prvních třech bodů v novém ligovém ročníku a navíc bylo opět vyhlášeno týmem kola !