10.kolo BAHL, 22.11.2012, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Imperators Třinec
4:5sn
               (1:2,2:1,1:1)

Branky a nahrávky: 11. Piwko, 24. Kufa (Czeczotka), 24. Bocek (Lýsek), 38. Bocek (Lýsek) - 4. Wojtas (Bukva), 12. Karch, 19. Bukva (Karch), 38. Marthaus (Rusz), rozhodující nájezd: Karch ; Vyloučení: 2:1, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 17:12, Rozhodčí: Denis Havel, Lukáš Lotko
Sestava: Mucha - Bocek, Kajzar, SikoraKorabík, T. Pieter, M. Pieter - M. Juroszek, Lýsek, Prívara - Piwko, L. Szmek, R. Szmek - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Reportáž k utkání:
Úvodní zápas desátého kola obstaraly týmy Mostu a Třince. Oba celky se již utkaly v sezóně podruhé. V prvním zápase zvítězily Mosty 7:1. Od té doby mají však výkony Imperátorů vzestupnou tendenci. Zápas tedy sliboval kvalitní podívanou. Skóre otevřel již ve 4. minutě Třinecký Wojtas. Dynamu se podařilo srovnat v jedenácté minutě, kdy se prosadil novic týmu Piwko 1:1. Ovšem o půl minuty později se dostali třinečtí zpět do vedení, když se na modré srazili dva beci Dynama a hostující útočník Karch zakončil samostatný únik gólem - 1:2. V minutě osmnácté, přidali Imperátoři třetí branku a s Dynamem to nevypadalo vůbec dobře. V 24. minutě ovšem Dynamo vsítilo dvě branky v rozmezí šestnácti vteřin. Na 2:3 snížil po blafáku útočník Kufa, vyrovnávací branku zaznamenal obránce Bocek. Hra byla velmi vyrovnaná a nebezpečné situace byly k vidění na obou stranách. V vše se již schylovalo k prodloužení, když přesně 100 vteřin před koncem udeřili třinečtí počtvrté 3:4. Odpověď Dynama byla bleskurychlá, po čtrnácti vteřinách opět srovnal, svou druhou brankou v zápase Petr Bocek - 4:4. Následovaly samostatné nájezdy, v kterých byli úspěšnější Imperátoři a připisují si tedy bod navíc.