12.kolo BAHL, 8.12.2011, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Czarne Pantery
4:5sn
               (0:1,3:2,1:1)
Branky a nahrávky: 16. Smek L. (Szmek R.), 20. Puczok, 25. Szkandera (Puczok), 36. Czeczotka (Bocek) - 5. Poltorak, 16. Robert ,22. Czubinski (Slama), 37. Slama (Chrapek), SN. Slama; Vyloučení: 2:5, Využití: 1:0, Zásahy brankářů: 13:23
Sestava: Mucha - T. Szmek, J. Juroszek, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - L. Szmek, Prívara, R. Szmek - Szkandera, Lýsek, Puczok - Kufa, Czeczotka, M. Turek - P. Turek
Reportáž k utkání

V úvodním zápase dvanáctého kola, přivítali hráči Mostů polský celek HC Pantery. Od samého začátku byl k vidění útočný hokej s šancemi na obou stranách. Více ze hry měli hráči Dynama, nicméně skóre otevřeli Panteři. Po velkém závaru před brankou se zdálo, že je puk bezpečně pod gólmanem Muchou. Rozhodčí ovšem hru nepřerušil, jelikož viděl kotouč volně v brankovišti. Jako druhý si této skutečnosti všiml hráč Panteru a puk dostrkal do sítě 0:1. V druhé třetině se začaly Mosty také prosazovat gólově. Rázem Dynamo vedlo 2:1. Panteři ale dokázali rychle odpovědět a stav opět srovnat. Do třetí třetiny nastupovaly celky za stavu 3:3. Tři minuty před koncem se vedení ujalo Dynamo. Už to skoro vypadalo, že si výhru bezpečně pohlídají. Mostečtí však nabídli svému protivníkovi luxus v podobě přesilové hry, s kterou si poradili hosté na výbornou. A bylo opět srovnáno. Rozhodnout tedy musely samostatné nájezdy. V nich potvrdilo Dynamo svoji tristní bilanci. Bod navíc tedy bere celek Pantery, po výhře 5:4.