Dynamo opět prohrálo, Třinec zvyšuje náskok na čele tabulky

Dynamo opět prohrálo, Třinec zvyšuje náskok na čele tabulky - obrázek

Dynamo opět prohrálo, Třinec zvyšuje náskok na čele tabulky - obrázek

14.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  10:11

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 3, Turek Petr 1, Kupčák David 2, Prívara Petr 1, Jerry 1, Juroszek Martin 2; Počet diváků:2

 Dnes se odehrál velmi důležitý zápas o čelo tabulky. V případě výhry, bychom se dostali zpět na první místo. Zápas o "šest" bodů jsme však prohráli. Poprvé v historii Dynama jsme nastoupili na opačné straně kluziště. Učinili jsme tak proto, abychom si více osahali druhou stranu kluziště s vyhlídkou k lednovému turnaji, kde se pochopitelně budou střídat strany. Všichni aktéři dnešního klání si museli připadat jako na houpačce. Hosté rychle vedli 1:3. Rychlými dvěma góly jsme srovnali. Menší útlum Dynama po vyrovnání využil Třinec a čtyřmi brankami odskočil na 3:7. Vzápětí bylo srovnáno (7:7). Ale opakovala se stejná situace, kdy po vyrovnání Dynama Třinec znovu odskočil na 7:11. V závěru se nám povedlo snížit na 10:11. Michal Pieter dokonce trefil tyčku, ale bohužel, vyrovnat se nepodařilo. Podruhé se tak v krátkém sledu opakuje výhra hostů 11:10.

Sestava: Mucha - Kupčák, J.Juroszek, M. Pieter, T. Pieter - M.Turek, Prívara, Kufa - Jerry, Lýsek, Czeczotka - M.Juroszek, P.Turek, V modrým dresu (nevím jméno)

13.12.2009 22:25:26
privarapetr

HTML Barvy

HC DYNAMO MOSTY, 2009 © by Peťan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one