Dynamo nezvládlo druhou část zápasu, Torpedu podlehlo 4:6

11.kolo BAHL, 29.11. 2012, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Torpedo Havířov
4:6
             (1:1,3:3,0:2)
Branky a nahrávky: 9. Bocek (Korabík), 14. L. Szmek (Bocek), 17. M. Turek (T. Pieter), 23. M. Turek (Kufa) – 10. Štěrba (Ručil), 18. Štěrba (Hainz), 25. Strnadel (Hainz), 26. Pustějovský, 30. Strnadel, 39. Hainz; Vyloučení: 2:0, Využití: 0:1, Zásahy brankářů: 20:18, Rozhodčí: Denis Havel, Lukáš Lotko
Sestava: Mucha - J. Juroszek, Korabík, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Bocek, L. Szmek, Piwko - Kufa, M. Turek, Czeczotka - M. Juroszek, Lýsek, Prívara
Reportáž z utkání:
V posledním duelu jedenáctého kola BAHL, na sebe narazily celky Mostů a Havířova. Do utkání vstoupil aktivněji havířovský celek, jež nastřelil tyč již ve druhé minutě utkání. Brankový účet zápasu ovšem otevřeli domácí. Petr Bocek potáhl kotouč do útočného pásma a střelou, kterou ještě tečoval obránce Torpeda, poslal Dynamo do vedení – 1:0. Odpověď hostí, na sebe nenechala dlouho čekat, o půl minuty později srovnal střelou z mezikruží Martin Štěrba– 1:1. Dynamo bylo po výměně stran aktivnější. V minutě čtrnácté dorazil nahození Bocka do sítě, Ladislav Szmek – 2:1. A přicházely i další šance. O minutu později nastřelil forvard Czeczotka spojnici branky. V sedmnácté minutě, se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru Miroslav Turek a poslal Dynamo do trháku na 3:1. V osmnácté minutě, svou druhou brankou v zápase snížil havířovský Martin Štěrba – 3:2. O chvíli později vrátil dvoubrankový náskok Dynamu po samostatném úniku, střelou do šibenice Miroslav Turek - 4:2. Poté přebralo iniciativu Torpedo. V dvacáté páté minutě, využilo početní výhody ke snížení skóre. Přesný střelec byl Richard Srnadel – 4:3. Důležitá branka padla patnáct vteřin před druhou sirénou. Střelu Libora Pustějovského nešťastně tečoval obránce Dynama mimo dosah brankáře Muchy. Rázem bylo srovnáno - 4:4. A pro Dynamo bylo ještě hůř. V třicáté minutě propálil Muchu nečekanou střelou Richard Strnadel – 4:5. O tři minuty později vstřelili havířovští další gól. Ten však po konzultaci rozhodčích nebyl uznán. Důvodem neuznání branky, bylo úmyslné kopnutí kotouče bruslí. To však havířovský celek nemuselo mrzet. Při power play Dynama poslal kotouč do opuštěné brány Rostislav Hainz. Dynamo tak podlehlo Torpedu 4:6.