7.kolo BAHL, 1.11.2012, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Technici Střítež
5:1
               (1:0,3:0,1:0)

Branky a nahrávky: 10. Czeczotka (Sikora), 21. Lýsek (Prívara), 22. M. Turek, 23. Bocek (Prívara), 39. Prívara (Lýsek) - 33. T. Swienczek (Čimpel) ; Vyloučení: 3:0, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 17:22
Sestava: Mucha - Sikora, J. Juroszek, T. Pieter, M. Pieter, T. Szmek, Korabík - Bocek, Lýsek, Prívara - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - Kufa, M. Turek, Czeczotka - Heczko
Reportáž k utkání:
V druhém zápase 7. kola se utkaly mezi sebou hráči Dynama Mosty a vítěze minulého ročniku Techniků ze Střítěže. První třetina byla z obou stran vyrovnaná, hrál se rychlý hokej, avšak skóre se měnilo pouze na jedné straně, když se po individuální akci v 10 minutě trefil CZECZOTKA.
 V druhé dvacetiminutovce Technici zvýšili aktivitu s jasným cílem skórovat. Dynamo se nenechalo zastrašit, dobře bránilo s podporou skvělých zákroků gólmana MUCHY. Naopak ve 21
minutě skvělou přihrávkou našel PRÍVARA kanonýra LÝSKA a ten v samostatném úniku beckhendem zavěsil pod víko. Za další dvě minuty to bylo už 4:0, když ve 22 minutě dorazil vyražený puk TUREK a ve 23 minutě se trefil BOCEK. Poté se naskytla Technikům příležitost vrátit do zápasu v podobě dvou přesilových her, ale bez úspěchu. Ve 33 minutě třetí třetiny se Střítěž dočkala čestného úspěchu, když po zmatku v útočném pásmu zavěsil SWIENCZEK. Poslední slovo mělo opět Dynamo. Ve 39 minutě si s brankářem Střítěže pohrál LÝSEK s PRÍVAROU a posledně jmenovaný určil konečné skóre zápasu 5:1.