Dynamo končí základní část na šestám místě, v čtvrtfinále PO narazí na Pantery

14.kolo BAHL, 22.12.2011, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Monsters Ostrava
1:2
               (0:1,1:0,0:1)
Branky a nahrávky: 23. Szmek L. (Prívara) - 8. Koláček (Badan), 29. Badan (Botur R.), Vyloučení: 1:1, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 16:13
Sestava: Sztefek - T. Szmek, J. Juroszek, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - L. Szmek, Prívara, R. Szmek - Szkandera, Lýsek, Plešivčák - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Reportáž k utkání:
Po vypjatém střetnutí mezi Stříteží a Pantery, na led vyjeli ke třetímu zápasu večera hráči Dynama a Monsters. V případě výhry Mostů v základní hrací době, by si obě mužstva prohodila místa v tabulce a tím i stanovila konečné pořadí těchto týmů po základní části.
 Dynamo vstoupilo do utkání velmi aktivně a zasypalo sprškou střel brankáře Monsters, chytajícího ve velké pohodě. Šance měli i hosté a jednu z nich dokázali zužitkovat. Po první třetině tak vedli Ostravané 1:0. V druhé třetině byl k vidění obdobný hokej. Dynamu se podařilo vyrovnat, když po závaru před brankou, dokázal přesně zacílil Ladislav Szmek – 1:1. Ve třetí třetině Monsteři opět odskočili, navíc trefili po samostatném úniku tyčku. Mosty se snažily odpovědět, ve vlastním oslabení dokonce dokázal Radim Szmek dorazit kotouč za v tu chvíli dezorientovaného brankáře Monsters, při zakončení si však pomohl faulem. Poslední minutu to Dynamo zkoušelo v šesti, gól se jim ale vsítit nepodařilo a tak tři body berou hráči HC Monsters, za výhru 2:1. Ty čekají ve čtvrtfinále Technici ze Stříteže, Dynamo změří síly s polským celkem Panterů.