Dynamo důležitý zápas zvládlo, zvítězilo 3:1

6. kolo BAHL, 18.10.2010, hala Český Těšín
HC Dynamo Mosty - HC Buldogs
3:1
                    (2:1,1:0)
Branky a nahrávky: 14. Lýsek (Juroszek M.), 18. Bocek, 27. Bocek - 8. Pietrasz (Folwarczny), Vyloučení: 1:1, Využití: 1:0, Diváci: -
Sestava: Mucha - T. Szmek, Bocek, T.Pieter, M. Pieter, Kupčák, Korabík - Kufa, Prívara, M. Turek - R. Szmek, Sikora, Heczko - M. Juroszek, Lýsek, L. Szmek - Szkandera, J. Juroszek, P. Turek
Reportáž k utkání:
 Další utkání Beskydské ligy proti sobě svedlo Dynamo Mosty a HC Buldogs. Tohle kolo bylo zároveň vstupem do druhé poloviny základní části.
 Ze startu utkání, byla z obou týmů cítit nervozita. Přece jenom se jednalo a důležité utkání. Hosté chtěli už konečně vyhrát za tři body a dotáhnout se tak na nás na rozdíl jednoho bodu.
Vstříc svému plánu, vyrazili Buldoci v osmé minutě, když nepokrytý bek poslal kotouč do skrumáže před brankovištěm a ten k překvapení všech skončil až v síti - 0:1. Čtrnáctá minuta nabídla první radostnou chvilku pro Dynamo. S pokusem Martina Juroszka si gólman ještě poradil, ovšem puk vyrazil přímo na nekrytého Igora Lýska, který bezpečně uklidil puk do sítě 1:1. Ještě do poločasové přestávky se povedlo skóre otočit. V 18.minutě, při přesilové hře nachytal na švestkách v tu chvíli nekoncentrovaného gólmana Buldoků svým dalekonosným pokusem Petr Bocek - 2:1. Konečné razítko zápasu, dal v sedmadvacáté minutě opět Petr Bocek. Ten se prosadil, po uniku, přímo z trestné lavice a stanovil tak konečné skóre – 3:1. Buldoci nám byli vcelku vyrovnaným soupeřem. Pozorně jsme však bránili a na rozdíl od soupeře, jsme se vyvarovali zbytečných chyb.
 Ve čtvrtek nás čeká těžký mač s Koubovou, která v posledním kole zatočila s dosud suverénními Pantery.