7.kolo BAHL, 3.11.2011, hala Český Těšín
  HC Monsters Ostrava - HC Dynamo Mosty
5:2
               (4:2,0:0,1:0)
Branky a nahrávky: 3. Chalupa (Hanák), 3. Janík (Dohnal), 5. Hanák (Chalupa), 12. Dohnal, 39. Hanák - 2. Szmek R., 6. Bocek, Vyloučení: 2:0, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 31:23
Sestava: Sztefek - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, J. Juroszek, M. Pieter - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka - Kufa, Prívara, M. Turek - Szkandera
Reportáž k utkání:
V sedmém kole nás čekal další nováček soutěže – Mosters Ostrava. Úvod zápasu byl doslova pekelný. V prvních šesti minutách, padlo pět gólů. Monsters nakonec vyhráli první třetinu poměrem 4:2. Vše podstatné, se tedy stalo v prvním části, zbytek zápasu se nesl v dokonalém spalování stoprocentních šancí. Činili se především hráči Dynama. Když se k tomu ještě přidal výborný výkon brankáře Mosters, byl náš osud zpečetěný.