11.kolo BAHL, 1.12.2011, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Buldogs
2:3sn
               (2:1,0:0,0:1)
Branky a nahrávky: 5. Lýsek (Bocek), 11. Puczok - 3. Juroš J., 34. Juroš J., SN. Vanda, Vyloučení: 2:3, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 9:19
Sestava: Sztefek - T. Szmek, Korabík, Bocek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - L. Szmek, Prívara, R. Szmek - J. Juroszek, Lýsek, Puczok - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Reportáž k utkání:

V 11. kole nás čekal oblíbený soupeř – tým HC Buldogs. Oblíbený z toho pohledu, že jsme s nimi v základní části jak v minulém, tak v letošním ročníku neztratili ani bod. Skóre zápasu otevřeli již ve třetí minutě Buldoci - 0:1. Do přestávky se nám však podařilo stav zvrátit na svou stranu. V páté minutě vyrovnal Igor Lýsek, v jedenácté přidal druhou branku Roman Puczok. Po první třetině jsme vedli 2:1. Další průběh zápasu se nesl v rytmu spalování šancí na straně Dynama. Buldokům se podařilo vyrovnat z ojedinělé šance, pět minut před koncem. V závěru si vytvořilo Dynamo obrovský tlak, který byl vteřinu před koncem zápasu korunován gólem, který byl k nemilému překvapení neuznán s odůvodněním, že byla branka dosažena až po zaznění sirény. (Což je nesmysl, jelikož v momentě, kdy se puk třepal v síti, časomíra ukazovala 12:59. Naprosto zřejmý gól po utkání potvrdili i očití svědkové. Je dávno po utkání, i kdybychom dokázali zvítězit, nic by se nakonec v tabulce nezměnilo, nicméně jsme chtěli uvést situaci na pravou míru.) Rozhodnout tedy musel nájezd, v něm byli lepší Buldoci. Připisují si tak výhru 3:2 po SN.