16.kolo BAHL, 17.1. 2013, hala Český Těšín
  HC Czarne Pantery - HC Dynamo Mosty
1:4
             (0:1,1:1,1:2)
Branky a nahrávky: 20. Dudkiewicz (Szalapski) - 4. Prívara (M. Turek), 18. Heczko (P. Turek), 29. Prívara (M. Turek), 39. Kufa (M. Turek); Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0, Zásahy brankářů: 23:22
Sestava: Jopek - T. Szmek, Sikora, T. Pieter, M. Pieter - Kufa, M. Turek, Prívara - Bocek, Lýsek, Kajzar - Heczko, L. Szmek, P. Turek
Reportáž z utkání:
Základní část uzavřel duel mezi celky Panterů a Mostů. Do zápasu vstoupilo lépe Dynamo. Ve čtvrté minutě vybruslil mezi kruhy Prívara a střelou mezi betony, otevřel skóre zápasu 0:1. Nabízely se další šance, forvard Lýsek však cílil pouze do tyče. Druhou branku přidalo Dynamo po změně stran. V osmnácté minutě se prosadil z před brankového prostoru Lukáš Heczko 0:2. Odpověď Panterů na sebe nenechala dlouho čekat. O dvě minuty později se prosadil po samostatném úniku Mateusz Dudkiewicz 1:2. Do třetí části utkání, však vstoupilo opět lépe Dynamo. Turkovu střelu vyrazil gólman polského celku přímo k osamocenému Prívarovi, který jej bezpečně poslal do sítě 1:3. Čtvrtou branku mohl přidat Heczko, leč mířil pouze do tyče. Tým Panteru v závěru nebezpečně dorážel, branka Dynama však zůstala uzavřená. Naopak pojistku a poslední gól základní části, obstaral Stanislav Kufa střelou do prázdné branky. Dynamo tedy porazilo Czarne Pantery 4:1

(1:0,0:0,1:1)

Branky a nahrávky: 10. Prívara (M. Turek), 29. Kufa - 37. Revenda; Vyloučení: 3:3, Využití: 1:0, Zásahy brankářů: 15:15
Sestava: Jopek - Sikora, T. Pieter, M. Pieter, T. Szmek, Korabík - Kufa, M. Turek, Prívara - J. Juroszek, Bocek, Piwko - Heczko, L. Szmek, P. Turek
Reportáž k utkání:
V druhém zápase 7. kola se utkaly mezi sebou hráči Dynama Mosty a vítěze minulého ročniku Techniků ze Střítěže. První třetina byla z obou stran vyrovnaná, hrál se rychlý hokej, avšak skóre se měnilo pouze na jedné straně, když se po individuální akci v 10 minutě trefil CZECZOTKA.
 V druhé dvacetiminutovce Technici zvýšili aktivitu s jasným cílem skórovat. Dynamo se nenechalo zastrašit, dobře bránilo s podporou skvělých zákroků gólmana MUCHY. Naopak ve 21
minutě skvělou přihrávkou našel PRÍVARA kanonýra LÝSKA a ten v samostatném úniku beckhendem zavěsil pod víko. Za další dvě minuty to bylo už 4:0, když ve 22 minutě dorazil vyražený puk TUREK a ve 23 minutě se trefil BOCEK. Poté se naskytla Technikům příležitost vrátit do zápasu v podobě dvou přesilových her, ale bez úspěchu. Ve 33 minutě třetí třetiny se Střítěž dočkala čestného úspěchu, když po zmatku v útočném pásmu zavěsil SWIENCZEK. Poslední slovo mělo opět Dynamo. Ve 39 minutě si s brankářem Střítěže pohrál LÝSEK s PRÍVAROU a posledně jmenovaný určil konečné skóre zápasu 5:1.

Jarda Juroszek
  15.kolo BAHL, 10.1. 2013, hala Český Těšín
  HC Dynamo Mosty - HC Monsters Ostrava
3:4
             (1:1,1:2,1:1)
Branky a nahrávky: 3. Puczok (Sikora), 22. Prívara (Puczok), 37. Prívara (Kufa) - 7. Koláček (Badán), 22. Badán (Hoffmann), 24. Klega, 35. Hoffmann (Koláček); Vyloučení: 2:3, Využití: 0:1, Zásahy brankářů: 17:33
Sestava: Jopek - Bocek, Sikora, T. Szmek, Korabík, T. Pieter, M. Pieter - Puczok, Lýsek, Prívara - Kufa, L. Szmek, R. Szmek - Piwko, M. Turek, Czeczotka
Ostatní výsledky 15.kola:
HC Hrádek - HC Torpedo Havířov  5:0 (kontumováno)
HC Czarne Pantery - HC Kozubová 2:1 sn
HC Buldogs - HC Imperators Třinec 4:6
   14.kolo BAHL, 3.1.2013, hala Český Těšín
  HC Technici Střítež - HC Dynamo Mosty
5:1
               (0:0,2:0,0:1)
Branky a nahrávky: 19. M. Trpišovský (Štěrba), 24. J. Swienczek - 38. Lýsek (Piwko); Vyloučení: 3:2, Využití: 1:0, Zásahy brankářů: 17:14
Sestava: Mucha - Sikora, T. Pieter, M. Pieter, T. Szmek, Korabík - Piwko, Lýsek, M. Juroszek - Puczok, L. Szmek, R. Szmek - Kufa, M. Turek, Czeczotka
Ve druhém zápase kola nastoupili hokejisté Stríteže proti mosteckému Dynamu. Pokud si chteli Strítežští uchovat ješte nadeji na baráž, museli zvítezit. V prvním dějství se oba celky soustredily na dobrou obrannou hru, gól tedy diváci nevideli.
Ten padl až v polovine druhé periody, kdy Techniky poslal do vedení M. Trpišovský. Domácí dokázali ve druhé tretine skórovat ješte jednou, když ve 24. minute zvyšoval na 2:0
Swienczek. Mostum se podarilo ve tretí cásti zápasu již jen snížit na rozdíl jediné branky.