Havířovské Cobry rozložily Dynamo na součástky - obrázek

5. Přátelské utkání, hala v Českém Těšíně

HC Dynamo Mosty - HC Cobra  3:14

branky HC Dynamo Mosty: Szmek Radim 1, Prívara Petr 1, Juroszek Jaroslav 1; Počet diváků:4

Tento zápas se nám hrubě nevydařil. Prvních deset minut bylo vyrovnaných, ovšem posléze jsme dostali 3 rychlé branky a soupeř byl rázem na koni. Přestali jsme se vracet, každý chtěl jenom útočit. A to havířovské Cobry nemilosrdně trestaly. Uštkly celkem 14 krát! Nechali jsme v tom Romana Sztefka samotného. Ten si musel pod maskou nejednou pozpěvovat známy hit Joža Ráže - Zastavte kolotoč.

Sestava: Sztefek - M. Pieter, T. Pieter, Korabík, Kupčák, J. Juroszek - M. Turek, Prívara, Szkandera- M. Juroszek, R. Szmek, Sikora
Tragický výkon Dynama nezakryla ani hustá mlha - obrázek

4. Přátelské utkání, hala v Českém Těšíně

HC Dynamo Mosty - HC Kozubová  2:6

branky HC Dynamo Mosty: Lýsek Igor 1, Korabík Jaroslav 1; Počet diváků:4

Do zápasu jsme vstoupili špatně. Už po dvou minutách jsme prohrávali 0:2. Poté jsme sice zkorigovali na 2:3, ale skóre neodpovídalo obrazu hry. Z naší straný to byla jedním slovem bída. Potvrdilo se jenom to, co jsme viděli i minulý týden na tréninku - neuměli jsme si pořádně vyměnit přihrávku, založit útok. Téměř všechno naše útočné snažení končilo na soupeřově modré. Gólmana Kozubové jsme ohrožovali je velmi zřídka. Zato náš brankář Roman Mucha podal opět vynikající výkon. A jen jeho zásluhou nesvítí u počtu obdržených gólů dvouciferné číslo. Nutno říci, že zatím mají oba gólmani Dynama vynikající fazónu, což je zatím jedno z mála pozitiv.

Sestava: Mucha - M. Pieter, T. Pieter, Korabík, Kupčák, J. Juroszek, Bocek - Heczko, L. Szmek, T. Szmek - M. Turek, Prívara, Robert.? - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka
Buldoci  - obrázek

Buldoci - obrázek

3. Přátelské utkání, hala v Českém Těšíně

HC Dynamo Mosty - HC Buldogs  6:8

branky HC Dynamo Mosty: Szmek Tomáš 1, Lýsek Igor 2, Czeczotka Tomáš 1, Juroszek Martin 1, Turek Petr 1; Počet diváků:8

V neděli v podvečer, jsme absolvovali již třetí přípravný zápas. Podruhé proti HC Buldogs. Ovšem podruhé neúspěšně. Začátek zápasu nám vyšel výborně. Rychle jsme vedli 2:0 a celkově jsme měli více ze hry. Poté ovšem otěže zápasu převzali hosté a skóre postupně otáčeli ve svůj prospěch až na 2:4. Buldoci svůj náskok navýšili dokonce na 3:6, ale Dynamu se ještě jednou povedlo srovnat krok. Ovšem ne na dlouho. Soupeř se do konce zápasu prosadil ještě dvakrát. Pochvalu si zaslouží gólman Roman Sztefek, který i přes 8 inkasovaných gólu předvedl parádní výkon a vychytal několik stoprocentních šancí po obrovských minelách v obraně. Na tuto neděli je naplánovaný trénink HCD, klasický v neděli, účast nutná!!

Sestava: Sztefek - M. Pieter, T. Pieter, Korabík, Kupčák - M. Juroszek, Prívara, Kufa - Heczko, T. Szmek, Czeczotka - J. Juroszek, Lýsek, P. Turek
Nový příspěvek - obrázek

2. Přátelské utkání, Werk Arena Třinec

HC Dynamo Mosty - HC Střítež  8:4

branky HC Dynamo Mosty: Szmek Tomáš 1, Prívara Petr 3, Lýsek Igor 1, Pieter Michal 1, Juroszek Jaroslav 1; Počet diváků:0 diváků

Včera večer jsme vyjeli na led třinecké werk arény k druhému přípravnému zápasu proti Technikům ze Stříteže. Oproti utkání s Buldogy doznala naše sestava mnoha změn.
  Ze začátku jsme se s Techniky oťukávali a čekali s čím na nás vyrukují. Po prvních dvaceti minutách hry, bylo skóre stále 0:0. Pak jsme se konečně rozjeli a začali dávat branky. Vyhrávali jsme 2:0, 4:2, 6:3 a měli jsme spoustu šancí které jsme neproměnili. Na koncovce budeme muset ještě pořádně zapracovat. Ani obrana neoplývala jistotou. Tři ze čtyř gólů jsme inkasovali po individuálních chybách. Výborně zachytal Roman Mucha. Zápas jsme nakonec vyhráli 8:4, ovšem budeme muset na sobě ještě zapracovat

Sestava: Mucha - M. Pieter, T. Pieter, Korabík, Bocek - M. Turek, Prívara, Kufa - M. Juroszek, Lýsek, Czeczotka - J. Juroszek, L. Szmek, T. Szmek

První přípravný zápas Dynamo nezvládlo - obrázek

1. Přátelské utkání, hala Frýdek-Místek

HC Dynamo Mosty - HC Buldogs  4:9

branky HC Dynamo Mosty: Turek Miroslav 1, Szmek Tomáš 1, Turek Petr 1, Prívara Petr 1; Počet diváků:16

První zápas sezóny, odkryl určité nedostatky v naší hře. Není však třeba věšet hlavu, jednalo se o připravný zápas, který jsme absolvovali v kombinované sestavě.

Zápas byl v prvních čtyřiceti minutách vyrovnaný (4:4), poté jsme ovšem totálně fyzicky odešli a na ledě začali uřadovat Buldoci. Ti přidali zdecimovanému Dynamu ještě pět gólů.

Sestava: Sztefek - Lýsek, T.Szmek, Korabík, J. Juroszek - M. Juroszek, L.Szmek, Sikora - M. Turek, Prívara, P.Turek - Plešivčák