V zápase o šest bodů byl šťastnější Hrádek

5. kolo BAHL, 11.10.2010, hala Český Těšín
HC Dynamo Mosty - HC Hrádek
0:1
                    (0:0,0:1)
Branky a nahrávky: 29. Tomáš Gorný, Vyloučení: 3:3, Využití: 0:0, Diváci: neuvedeno
Sestava: Mucha - T. Szmek, J. Juroszek, T.Pieter, M. Pieter, Kupčák, Bocek, Korabík - Szkandera, Prívara, M. Turek - R. Szmek, Sikora, L. Szmek - M. Juroszek, Lýsek, Heczko - Kufa, Plešicčák, P. Turek
Reportáž k utkání:
 Čtvrtečním střetnutím s Hrádkem, jsme ukončili první polovinu základní části. Tento zápas, by se také dal označit jako zápas o šest bodů. V případě výhry bychom se bodově dotáhli na druhou příčku právě okupovanou Hrádkem. Bohužel se naplnila druhá varianta a po těsné prohře nám Hrádek utekl na rozdíl šesti bodů.
 V zápase excelovali oba gólmani. Šance byly k vidění na obou stranách ovšem góly stále nepřicházely. Ne jinak tomu bylo po výměně stran. Dvakrát uháněl střelec Lýsek k brance hostí, na gólmana si však nepřišel. Oba týmy měly také možnost vyzkoušet si hru v početní převaze. Jedna z nich se nám stala osudná. Po velkém závaru vsítil Hrádek minutu před koncem rozdílový gól, když se vyloučený hráč nestačil vrátit dostatečně včas z trestné lavice do obranného pásma a pomoct ostatním vyčerpaným spoluhráčům dostat kotouč do bezpečí. Bohužel se jednalo o branku rozdílovou a tak jsme smolně prohráli 0:1. Je to určitě škoda, protože nějaký bod jsme si určitě zasloužili.
 Od příštího kola nás čeká jedna změna, celkem zásadní. Jak už jistě víte hrací doba se prodloužila na 2x20minut. S tím se také mírně upravují začátky zápasu. Ten příští hrajeme od 21:45 s HC Buldogs.