Statistické okénko

Statistické okénko - obrázek

Vážení čtenáři, v neděli jsme uzavřeli první polovinu letošní sezóny. Jak se Nám ve druhé čtvtině dařilo? Z odehraných sedmi utkání jsme pouze 1 vyhráli, 1 remizovali a 5x prohráli (v první čtvrtině: 4 vyhry, 1 remíza a 2 prohry). Čím si vysvětlit takový výsledkový obrat? Je nutno podotknout, že soupeř posílil. Přišli noví hráči, kteří zvýšili kvalitu v týmu. Odehráli jsme i smolné utkání - dvě těsné prohry 10:11 a remíza 7:7 (v tomto zápase jsme spálili neuvěřitelné množství šancí). Získali jsme tedy 4 z možných 21 bodů, což je pochopitelně málo. V tabulce jsme tak klesli na druhé místo a ztrácíme 6 bodů. V těchto zápasech jsme nasázeli 50 branek (průměr 7,14 na zápas) a dostali 67 (9,57). Nejlepším střelcem druhé čtvrtiny je Igor Lýsek 9 gólů, celkově Miroslav Turek 23 gólů. Neproduktivnějším obráncem je stále Michal Pieter 10 gólů. Ovšem jeho pozice už zdaleka není neohrožena. Sekunduje mu David Kupčák (7 branek). Tento čtvrtek skončila polovina sezóny také na ostravské VŠB, kde hrají Miroslav Turek (8 zápasů/ 2 góly) a Petr Prívara (8 zápasů/ 6 gólů). Na našich 7 zápasů se přišlo podívat 24 diváků což činí průměr 3,42 diváků na zápas (celkem 31 diváků/ 2,21 na zápas). Na facebooku máme 79 členů! V neděli otevíráme druhou polovinu sezóny. Podpoř Nás i ty! Hraje se tradičně od 19:00 na zimním stadiónu v Českém Těšíně.