4. kolo BAHL, 4.11.2010, hala Český Těšín
HC Czarne Pantery - HC Dynamo Mosty
14:4
                    (3:1,11:3)
Branky a nahrávky: 3. Slama (Dudkiewicz), 6. Bialonczyk, 7. Dudkiewicz (Maciejczyk), 18. Wrobel (Maciejczyk), 20. Slama(Wrobel),  20. Maciejczyk (Wrobel), 24. Poltorak (Marek), 24. Wojcik (Marek), 25. Maciejczyk, 27. Poltorak (Marek), 28. Dudkiewicz (Slama), 29. Skrobol (Maciejczyk), 29. Wrobel (Maciejczyk), 29. Marek (Poltorak) - 8. Turek M. (Prívara), 18. Szmek R. (Szmer L.), 23. Bocek, 26. Turek M. (Prívara),
Vyloučení: 0:0, Využití: 0:0, Diváci: -
Sestava: Sztefek - T. Szmek, J. Juroszek, T.Pieter, M. Pieter - Szkandera, Prívara, M. Turek - R. Szmek, Sikora, L. Szmek - M. Juroszek, Lýsek, Bocek - Heczko
Reportáž k utkání:
 Dynamo po slušném úvodu soutěže poprvé pořádně narazilo. Těžký direkt jim udělili polští Panteři. Žádné úvodní oťukávání, ale pěkně zhurta se do sebe pustili oba protivníci. Od prvního buly byl v těšínské hale k vidění útočný hokej. Vstup do utkání se lépe povedl panterům, kteří rychle vedli 3:0. Hráči Mostů bojovali, rvali se o každý kotouč a Pantery dokonce chvíli svírali v jejich obranném pásmu. Z množství šancí se však ujala jen jedna. Poločasové skóre, jsme brali všemi deseti. Panteři měli více ze hry a dostávali se do jasných gólovek. Výbornými zákroky nás držel Roman Sztefek. Ve 23. minutě byl stav ještě 6:3, ovšem to, co se událo v následujících sedmi minutách bylo jen těžko uvěřitelné. Panteři rozebrali Dynamo do poslední součástky a přidávali zdecimovanému a morálně vyčerpanému týmu gól za gólem. Naše hloupé a stále se opakující chyby trestali perfektně secvičenými kombinacemi. Dynamo si odvezlo ohromný výprask. Prohrálo 14:4.