3. kolo BAHL, 28.10.2010, hala Český Těšín
HC Dynamo Mosty - HC Technici Střítež
2:1
                    (0:0,2:1)
Branky a nahrávky: 25. Igor Lýsek, 26. Ondřej Szkandera (Miroslav Turek) - 25. Swienczek J. (Trpišovský M.),
Vyloučení: 2:3, Využití: 0:0, Diváci: -
Sestava: Mucha - Korabík, Kupčák, T. Szmek, J. Juroszek, T.Pieter, M. Pieter - Szkandera, Prívara, M. Turek - R. Szmek, Sikora, Heczko - M. Juroszek, Lýsek, Plešivčák - P.Turek
Reportáž k utkání:
 Po dvou venkovních duelech, jsme nastoupili poprvé jako domácí. Soupeřem nám byli Technici ze Stříteže.
 Začíná to být už naším zvykem, že začneme pořádně hrát až po inkasování branky. V prvním zápase s Buldogy jsme obraceli nepříznivý stav, v zápase s Kozubovou (když pominu druhou půli) jsme dokázali vyrovnat. Nejinak  tomu bylo se Stříteží.
 V první půli byly k vidění šance na té či oné straně, ovšem na gólmany si nikdo nepřišel. I po výměně stran se hrála naprosto vyrovnaná partie. Už to skoro vypadalo že zápas dojde do prodloužení za stavu 0:0. Pak ale následovaly tři střídání, v kterých padly všechny tři góly. Ve 25. minutě Technici potrestali naši chybu, když jsme si špatně rozdělili hráče v obranném pásmu a osamocený střelec hostí otevřel skóre - 0:1. Zdá se že tento gól nás opět nabudil, jelikož v té samé minutě srovnal stav svým čtvrtým gólem Igor Lýsek 1:1. A za čtyřicet vteřin jsme šli do vedení, kdy po kombinaci v útočném pásmu nejprve Miroslav Turek napálil kotouč do břevna, ten se odrazil do brankoviště, kde prokázal důraz Ondřej Szkandera a dostrkal puk do sítě 2:1. Výsledek jsme si už pohlídali a připsali si tak druhé veledůležité vítězství.
 V příštím zápase nás čeká zatím suverénně hrající mužstvo – HC Pantery. Jejich výsledky nahánějí hrůzu. V prvním kole zametli s Kozubovou 6:1, v druhém s Hrádkem 7:4 a ve třetím deklasovali Buldogy 10:2. Jejich útočná síla je opravdu obdivuhodná. Čeká nás tak pravděpodobně nejtěžší zápas první poloviny základní části. Zápas začíná ve 20:30.