Dynamo porazilo Buldogy v prvním kole BAHL!!!

1. kolo BAHL, 14.10.2010, hala Český Těšín
HC Buldogs - HC Dynamo Mosty

1:2
                    (1:0,0:2)
Branky a nahrávky: 11. Jakub Gryc - 25. Igor Lýsek (Tomáš Pieter), 27. Igor Lýsek (Tomáš Szmek). Vyloučení: 4:0, Využití: 0:2, Diváci: 32
Sestava: Mucha - Korabík, Kupčák, J. Juroszek, T.Pieter, Bocek, M. Pieter - R. Szmek, L.Szmek, Sikora - M. Turek, Prívara, Szkandera - M. Juroszek, Lýsek, T. Szmek - Heczko, P.Turek
Reportáž k utkání:
 Datum 14.10.2010 se zapíše do historie, jako první hrací den nové hokejové soutěže – BAHL. V prvním kole jsme narazili na dobře známé Buldogy, se kterými jsme se dvakrát utkali v přípravě.
 Do zápasu vstoupili lépe Buldoci. Byli aktivnější, měli určité šance, se kterými si však Roman Mucha poradil. My jsme hráli opatrně, abychom neudělali nějakou zbytečnou chybu. V 11. minutě Buldoci otevřeli skóre po závaru před brankou, kde se povedlo domácímu útočníkovi dostrkat kotouč až do sítě - 1:0. Ještě v první půli jsme měli dvě obrovské šance, které však zůstaly nevyužity. Druhá půle se odehrávala povětšinou před gólmanem Buldogů. Vytvořili jsme si velký tlak, který byl ještě podpořen několika přesilovkami. Ale gól ne a ne vstřelit. Ve dvacáté minutě už jsme se radovali, ovšem předčasně, jelikož rozhodčí ztratil kotouč z dohledu a bylo pískáno ještě před vstřelením branky. Tolik očekávaný gól přišel až při přesilovce ve 25 minutě, kdy Igor Lýsek tečoval projektil Tomáše Pietra mimo dosah gólmana – 1:1. To ale nebylo vše, o dvě minuty později rovněž v početní převaze po nezištné přihrávce Tomáše Szmeka neomylně zakončoval střelec večera Igor Lýsek 1:2. A přišly i další šance. Ty však zůstaly nevyužity. Buldoci, se v závěru mocně tlačili do útoku. Vzali si oddechový čas, odvolali gólmana, ale nebylo jim to nic platné. První ostrý zápas jsme zvládli po velmi bojovném výkonu. Příští týden hrajeme s Kozubovou od 23:00