2. kolo BAHL, 21.10.2010, hala Český Těšín
HC Kozubová - HC Dynamo Mosty
5:1
                    (1:1,4:0)
Branky a nahrávky: 3. Kowala (Di-Giusto), 18. Kowala (Lisztwan), 22. Kostka (Lisztwan), 25. Lisztwan (Heczko), 26. Kostka (Mechel) - 11. Igor Lýsek.
Vyloučení: 2:1, Využití: 1:0, Diváci: 32
Sestava: Mucha - Korabík, Kupčák, T. Szmek, T.Pieter, Bocek, M. Pieter - R. Szmek, L.Szmek, Sikora - Szkandera, Prívara, Heczko - M. Juroszek, Lýsek, J. Juroszek - P.Turek
Reportáž k utkání:
 S úderem dvacáté třetí hodiny jsme začali kroužit po ledě na zimním stadiónu v Českém Těšíně, kde jsme nastoupili k zápasu druhého kola ligy. Soupeřem nám byl tým HC Kozubová.
 Do zápasu jsme vstoupili velice nešťastně. Už po čtyřiceti vteřinách hry jsme šli do čtyřech. Za katrem odpykával trest Petr Bocek. Celé dvě minuty tam však neodseděl, jelikož Kozubová dokázala početní převahu využít a šla tak do vedení hned v úvodu utkání. Hra pak byla celkem vyrovnaná, šance byly k vidění na obou stranách. Jednu z nich využil Igor Lýsek, když perfektním blafákem srovnal na 1:1.
 Špatně jsme vstoupili i do druhé patnáctiminutovky. Opět jsme dostali rychlý gól, a vzápětí další po individuální chybě v obraně. Pak se nám naskytla komfortní situace, kdy jsme dostali možnost hrát v početní převaze 5 na 3 a to téměř minutu. Mohli jsme tedy snížit na rozdíl jednoho gólu. Ovšem počínání si při této výhodě bylo z naši strany doslova katastrofální. Ne že jsme gólmana domácích neohrozili ani jedním střeleckým pokusem, my jsme se nedostali ani do útočné třetiny. Domácí nás za to nemilosrdně ztrestali a přibalili nám na cestu ještě dva kousky. Druhý poločas jsme prohráli 4:0! “Nejvíce mě mrzí přístup hráčů v druhé polovině zápasu, chyběla bojovnost, nasazení, žádná disciplína, každý si jezdil kde chtěl“ hodnotil GM Martin Juroszek. “Jestli chceme hrát takový hokej i proti Střítěži, nemáme šanci. Každý by měl začít od sebe“ neváhá pálit ostrými. “Musíme se vrátit k poctivé, důrazné hře a taky by to chtělo aby se probudili střelci. Kromě Igora nedal ještě nikdo ani gól. Jestli to splníme můžeme uspět“ uzavírá.