Dynamo bodově dostiženo

Nový příspěvek - obrázek

12.kolo

HC Dynamo Mosty - Třinec  10:11

branky HC Dynamo Mosty: Lýsek Igor 4, Turek Petr 1, Pieter Tomáš 1, Prívara Petr 2, Kufa Stanislav 1, Czeczotka Tomáš 1;Počet diváků:2

K dvanáctému kolu nastoupili borci z Dynama povzbuzení výhrou z předchozího kola. Hned od začátku do toho šlapali naplno a vytvořili si spoustu příležitostí. Po desti minutách to bylo 4:2. Jubilejní stý gól Dynama v tomto ročníku vstřelil Petr Prívara. Ovšem hrdinou úvodu se stal Igor Lýsek. Ten ani né za deset minut rozvnil síťku za Třineckým gólmanem hned 3x. Později pak přidal ještě jeden gól a dotáhl se v tabulce střelců na Miroslava Turka, který dosud neohroženě okupoval první místo. Zápas jsme měli ve své režii, vyhrávali 10:5 a zdálo se, že si v poklidu dokráčíme k vítěztví. Ale Třinec se s prohrou smířit nehodlal a podnikal stále nebezpečnější výpady směrem k naší brance. Navíc Nám po dosažení desetibrankové hranice poněkud zvlhnul střelný prach. Náskok pěti gólů Nám byl najednou málo a soupeř i přes famózní zákroky R.Muchy  vyrovnal. Vzávěru jsme nastřelili tyč. Vše se ovšem schylovalo k remíze. Třinečtí však měli jiné plány a dá se říct téměř se sirénou prostřelili R.Muchu po jedenácté. Dynamo je tak bodově dostiženo. Prví příčku však neopustí, díky výrazně lepšímu skóre.

Sestava: Mucha - Kupčák, J.Juroszek, M. Pieter, T. Pieter - Kufa, Prívara, Lýsek - M.Turek, Szkandera, Czeczotka - M.Turek